Newsletter Logo Incredible Inspirations listopad 2021
Drodzy Czytelnicy,

na długie jesienno-zimowe wieczory polecamy wiele niezwykle inspirujących treści: relacji z wydarzeń, audycji, reportaży, raportów i artykułów, przygotowanych we współpracy z naszymi partnerami. Jednym z nich jest unikatowy dodatek specjalny podsumowujący tegoroczną edycję Jutronautów, który w całości udostępniamy odbiorcom naszego newslettera.
Artykuł Inspirations
Raport EdTech Startup Poland i InCredibles
W 2025 r. wartość globalnego rynku EdTech może przekroczyć nawet 300 mld USD. Europejski rynek EdTech rośnie w tempie 14% rocznie, a do 2027 r. jego wartość ma się̨ potroić. Także w Polsce pojawia się coraz więcej firm rozwijających innowacje edukacyjne. Jaki jest ich potencjał? Zapraszamy do lektury raportu Startup Poland i InCredibles „Czy polskie spółki EDUTECH mają szansę odmienić oblicze światowej edukacji?”.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Kobiety i mężczyźni w pracy – audycja Firmament InCredibles i Radia 357
Jak w praktyce wygląda, a jak powinna wyglądać równość płci w pracy? Co działa, a co szwankuje we współpracy kobiet i mężczyzn? O tym, jak nowocześnie i zdroworozsądkowo podejść do kwestii parytetów oraz o wyzwaniach w typowo "męskich" i "kobiecych" branżach w Firmamencie mówili m.in.: Antonina Samecka (Risk made in Warsaw), Tomasz Magda (Amrop) oraz Józef Wancer.
Zobacz więcej
Paweł Biernat, CEO Biotts, zwycięzcą rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie
Paweł Biernat, CEO Biotts oraz finalista programu InCredibles 2020, zdobył 1. miejsce w 11. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. Program InCredibles był partnerem rankingu. Na liście znalazł się jeszcze jeden finalista InCredibles – tandem zarządzający startupem cux.io, który do naszego programu dołączył w tym roku. Polecamy lekturę pełnego rankingu.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Dodatek specjalny Jutronautów 2021
W specjalnym dodatku podsumowującym tegoroczną edycję Jutronautów przeczytać można teksty najlepszych pisarzy, ekspertów i autorów, w tym: esej Dmitrija Głuchowskiego, pisarza, autora m.in. postapokaliptycznego cyklu "Metro", rozmowę z pisarzem Jackiem Dukajem, czy tekst Kacpra Pobłockiego, cenionego antropologa i ekonomisty, autora głośnego "Chamstwa”. Dla odbiorców naszego newslettera dostęp do dodatku jest otwarty.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Oto nowi uczestnicy Akademii Szkolnych Talentów
5 listopada oficjalnie ogłoszono wyniki naboru do kolejnego rocznika Akademii Szkolnych Talentów. W warszawskiej siedzibie Kulczyk Investments spotkali się nowi podopieczni Akademii, ich rodzice, przedstawiciele spółek i Fundacji Nativated – operatora Akademii Szkolnych Talentów. Poznajcie nowych uczestników Akademii Szkolnych Talentów.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Founderzy o uczestnictwie w programie Wschodniego Akceleratora Biznesu
Czy udział w programie akceleracji faktycznie przyspiesza rozwój startupów? Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości – przyspiesza! Jak bardzo? Między innymi o to MamStartup.pl zapytał uczestników programu organizowanego przez Wschodni Akcelerator Biznesu. Zapraszamy do lektury materiału naszych partnerów.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Rozstrzygnięcie konkursu na Podcast Roku

Podczas Gali Finałowej pierwszej edycji Podcast Roku – Konkurs imienia redaktora Janusza Majki, która odbyła się 21 listopada w Rzeszowie, przyznano 11 nagród i wyróżnień w 7 kategoriach. Do konkursu zgłoszono 280 podcastów, a pula nagród wyniosła 85 000 złotych. Partnerem strategicznym konkursu była platforma Incredible Inspirations Sebastiana Kulczyka.

Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Dezinformacją w dzieciaka. Oto najsłabsze ogniwo internetu
Podstawą w cyfrowym BHP powinna być umiejętność odróżniania prawdy od fake newsa. Tymczasem problem z tym mają niemal wszyscy najmłodsi – niezależnie, czy pochodzą z Polski, Europy lub USA – polecamy kolejny reportaż z cyklu „Homotechnicus. Pokolenie Alfa”.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Polecamy „Raport z przyszłości”
Autorzy „Raportu z przyszłości” biorą pod lupę różne obszary życia, które budują naszą codzienność. W dostępnych już siedmiu odcinkach zastanawiają się nad tematami przyszłości pożywienia, macierzyństwa, automatyzacji pracy i pieniądza. Zapraszamy do słuchania tego wyjątkowego podcastu, którego partnerem jest Sebastian Kulczyk.
Zobacz więcej
Incredible Inspirations 2021

Otrzymujesz  tę wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>