Newsletter Logo Incredible Inspirations listopad 2020
Drodzy Czytelnicy,

W listopadzie wystartowała jesienna odsłona Incredible Academy, w ramach której wraz z mentorami programu InCredibles przygotowaliśmy cztery podcasty poświęcone największym wyzwaniom stojącym przed startupami w czasie pandemii. Zapraszamy do słuchania i oglądania!
Artykuł Inspirations
Podcasty Incredible Academy
Zapraszamy do obejrzenia podcastów, w których znaleźć można konkretne rozwiązania w zakresie finansowania, rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi, organizacji pracy zdalnej, a także nowych sposobów dotarcia do klientów i sprzedaży swoich usług lub produktów.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Holo4Labs – pierwszy finalista InCredibles 2021
Wyłoniliśmy pierwszego finalistę kolejnej edycji programu InCredibles. To technologiczna spółka Holo4Labs, oferująca innowacyjne oprogramowanie laboratoryjne bazujące na goglach rozszerzonej rzeczywistości.
Zobacz więcej
Jutro jest teraz
Jest już dostępna książka „Jutro jest teraz”, której pomysłodawcą jest Sebastian Kulczyk. To zbiór najciekawszych rozmów i tekstów Jutronautów o szoku, jaki przeżyliśmy w związku z pandemią, i o tym, jak staramy się poukładać na nowo rzeczywistość.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Zderzenie pokoleń w firmie
Polecamy raport „Cztery pokolenia w jednej firmie – źródło konfliktu czy wulkan wiedzy?”, który powstał na podstawie badań Kamila Matuszczyka, doktoranta Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Incredible Inspirations.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Dodatek specjalny Jutronautów
Mamy dla Was dodatek specjalny „Jutronauci 2020 – świat po pandemii”, a w nim osiem świetnych artykułów, symbolicznie podsumowujących tegoroczną edycję programu. Zapraszamy do inspirującej lektury!
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Co słychać u Incredibles?
Spółki z rodziny InCredibles nie zwalniają tempa – Genomtec, Billon, Therapify, Infermedica i Archdesk zdobywają kolejne finansowanie, rozwijają produkty i dzielą się wiedzą.
Zobacz więcej
Incredible Inspirations 2020

Otrzymujesz  tą wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>