Newsletter Logo Incredible Inspirations sierpień 2021
Drodzy Czytelnicy,

jesień, czyli najgorętszy sezon konferencji i spotkań, nadchodzi wielkimi krokami, polecamy więc Waszej uwadze wyjątkowe wydarzenia zaplanowane we wrześniu przez nas i naszych partnerów. I przypominamy – to ostatni moment, by wziąć udział w konkursie MBA for Startups.
 
Artykuł Inspirations
Konkurs MBA for Startups o stypendium Sebastiana Kulczyka
Jeszcze tylko do 20 września potrwa konkurs, w którym nagrodą jest ufundowane przez Sebastiana Kulczyka stypendium pokrywające koszt czesnego za udział w programie „MBA for Startups – SGH online dla przedsiębiorców”. Sprawdź warunki i zgłoś się!
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Wystartowała rekrutacja do Akademii Szkolnych Talentów
Akademia Szkolnych Talentów rozpoczęła rekrutację do kolejnej edycji programu, którego inicjatorem jest Sebastian Kulczyk. Tym razem Akademia otwiera się dla dzieci pracowników KI One oraz Autostrady Eksploatacji, Autostrady Wielkopolskiej i Grupy CIECH.
Zobacz więcej
Konkurs InCredibles i Startup Poland dla Edukatorów
Trwa konkurs zorganizowany przez Fundację Startup Poland i program Incredibles Sebastiana Kulczyka skierowany do edukatorów. Jego celem jest poznanie wizji edukacji przyszłości nauczycieli w Polsce, a także zwiększanie świadomości wykorzystania technologii w codziennej nauce dzieci i młodzieży. Do wygrania – Laboratorium Edukacyjne SkriLab Basic.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
JBL Triathlon Sieraków
W pierwszy weekend września odbędzie się JBL Triathlon Sieraków, jedna z najważniejszych imprez sportowych w Wielkopolsce. Dorośli będą mierzyć się na długich dystansach, a najmłodsi będą mogli wystartować w dostosowanym do ich wieku duathlonie, a także skorzystać ze specjalnej strefy Pho3nix Kids Zone. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią impreza wraca w nowej odsłonie, kładąc silny nacisk na aktywizację sportową dzieci.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Jutronauci: A co jeśli studia MBA znikną?
Polecamy nagranie podcastu Jutronauci, w którym Vadim Makarenko z Gazety Wyborczej pyta prof. Rafała Mrówkę, dyrektora Biura Programów MBA na SGH: „A co, jeśli studia MBA znikną?”. Komu takie studia są potrzebne i czego można się na nich nauczyć?
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
„Firmament” wraca po wakacjach
9 września o godz. 15 na antenę Radia 357 wraca „Firmament” – audycja dla młodych przedsiębiorców, współorganizowana przez program InCredibles. Posłuchaj poprzednich odcinków audycji.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Zapraszamy na Masters & Robots

21-22 września w ramach konferencji Masters & Robots najbardziej uznani światowi eksperci będą rozmawiać o tym, jak odnaleźć się w nowym porządku i czerpać ze spójnego połączenia pierwiastków ludzkiego i technologicznego. Obok tematów związanych z automatyzacją, maszynami i sztuczną inteligencją ważne miejsca w dyskusji zajmą zagadnienia dotyczące zdrowia psychicznego oraz zrównoważonego rozwoju i zmian klimatycznych.

Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
inQUBE Summer Startup School
inQUBE Summer Startup School odbędzie się 16 i 17 września. Jest to wydarzenie online zorganizowane dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Celem spotkania jest zdobycie umiejętności przekładania pomysłów na modele biznesowe i opracowanie pierwszych prezentacji koncepcji biznesowych. Uczestnicy otrzymają certyfikat udziału w wydarzeniu, sygnowany przez inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, InCredibles Sebastiana Kulczyka oraz Dolnośląski Fundusz Rozwoju.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Dzień otwarty MBA na SGH
Zapraszamy w poniedziałek 6 września o godz. 17.30. na wydarzenie online MBA open days – będzie to dzień otwarty wszystkich programów MBA z portfolio SGH, w tym MBA for Startups. Weź udział, klikając niżej w bezpośredni link do wydarzenia (bez konieczności zapisów).
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
InCredibles na Europejskim Kongresie Gospodarczym (EEC)
Zapraszamy w dn. 20-21 września na Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach, który w tym roku odbywa się w formule hybrydowej. Podczas gali 21.09. o godz. 19.30 poznacie nowych laureatów InCredibles, wyłonionych podczas konkursu Start-up Challenge 2021. Polecamy też panel „Inwestowanie w przyszłość” podczas European Tech And Start-up Days, 21 września 2021 r. o godz. 9.30, w którym Jarosław Sroka będzie dyskutował z ekspertami o tym, jak najlepiej lokować kapitał.
 
Zobacz więcej
Incredible Inspirations 2021

Otrzymujesz  tę wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>