Newsletter Logo Incredible Inspirations październik 2021
Drodzy Czytelnicy,

rozstrzygnęliśmy trwający od lipca konkurs na ufundowane przez Sebastiana Kulczyka stypendium pokrywające czesne za udział w MBA for Startups. Przystąpiło do niego aż 56 osób – wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwyciężczyni gratulujmy zasłużonej wygranej. Program MBA for Startups na warszawskiej SGH to pierwsze w Polsce studia zaprojektowane z myślą o młodych przedsiębiorcach, a ich formuła oparta jest na połączeniu najwyższej klasy wiedzy akademickiej z programem mentorskim InCredibles Sebastiana Kulczyka oraz platformą networkingową międzynarodowych partnerów.
Artykuł Inspirations
Konkurs MBA for Startups rozstrzygnięty
Laureatką konkursu o stypendium Sebastiana Kulczyka została Karolina Wilk-Tryjanowska. Jury nagrodziło Karolinę jednogłośnie, doceniając kompleksowe podejście do rozwiązania case study, inspirującą prezentację oraz interesujący pomysł na wkład, jaki mogłaby wnieść do grupy uczestnicząc w MBA for Startups. 
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Nowe odcinki Firmamentu
Zapraszamy do wysłuchania najciekawszych fragmentów październikowych audycji z cyklu Firmament – wspólnego projektu programu InCredibles i Radia 357: „Sukcesja z sukcesem” oraz „Walka generacji”, dostępnych na naszym kanale. Zachęcamy do słuchania kolejnych audycji na żywo na antenie Radia 357 – 4 i 18 listopada. 
Zobacz więcej
Lifelong learning i edukacja przyszłości
Polecamy spotkanie z cyklu Digitalks, podczas którego Jowita Michalska (Digital University) rozmawia z Sebastianem Kulczykiem o tym, co przyniesie nam przyszłość, jak powinniśmy się uczyć i które kompetencje rozwijać oraz czy wszystkie aspekty życia warto będzie przenieść do Metaverse.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Raport z przyszłości
Wystartował 12-odcinkowy serial podcastowy „Raport z przyszłości” – kolejna odsłona Raportu o stanie świata Dariusza Rosiaka. To opowieść o tym, jak zmienia się świat i człowiek. Autorzy biorą pod lupę różne obszary życia, które budują naszą codzienność. Partnerem "Raportu z przyszłości" jest Sebastian Kulczyk. Zapraszamy do wysłuchania czterech pierwszych odcinków raportu.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Reportaże #Homotechnicus docenione
Gratulujemy zespołowi Magazynu Spider’s Web+, czyli Markowi Szymaniakowi – nagrody w konkursie Festiwal Wrażliwy za artykuł „Polska wysycha na naszych oczach. Czas zacząć dbać o ślad wodny” oraz Sylwii Czubkowskiej – nominacji w konkursie Fundacji EFC o nagrodę im. prof. Romana Czerneckiego za artykuł „Czas wprowadzić do szkół edukację medialną”. Reportaże powstały w ramach cyklu #Homotechnicus, którego jesteśmy partnerem merytorycznym. Przeczytaj najnowszy tekst z cyklu.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Laureaci trzeciej edycji Akademii Szkolnych Talentów
Aż dziewięcioro najzdolniejszych uczniów wywalczyło udział w trzeciej edycji Akademii Szkolnych Talentów. Rekrutacja była skierowana do dzieci Pracowników Grupy Ciech, Autostrady Eksploatacji, Autostrady Wielkopolskiej oraz Kulczyk Investments. 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Jutronauci Talks: A co, jeśli pandemia nigdy się nie skończy?

Polecamy nagranie z kolejnego spotkania z cyklu Jutronauci Talks z udziałem dr. Pawła Grzesiowskiego, eksperta Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19. Partnerem strategicznym Jutronautów jest Sebastian Kulczyk.

Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
SkriLab jedzie na Pomorze
Zakończył się konkurs dla edukatorów organizowany przez Fundację Startup Poland w partnerstwie z programem Incredibles Sebastiana Kulczyka. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leźnie, zwycięzca nagrody głównej, otrzymała laboratorium SkriLab stworzone przez firmę Skriware.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Kulczyk Investments partnerem kolejnej edycji Kongresu Obywatelskiego
Zapraszamy do obejrzenia debaty ekspertów „Polskie specjalizacje technologiczne – droga do wysokich marż oraz efektywnej i bezpiecznej zielonej transformacji”, której moderatorem był Jarosław Sroka, członek zarządu Kulczyk Investments.
Zobacz więcej
Incredible Inspirations 2021

Otrzymujesz  tę wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>