Newsletter
wydanie specjalne
Logo Incredible Inspirations lipiec 2021
Drodzy Czytelnicy,
Wystartował konkurs, w którym nagrodą jest ufundowane przez Sebastiana Kulczyka stypendium pokrywające koszt czesnego za udział w „MBA for Startups – SGH online dla przedsiębiorców”. Są to 2-letnie zdalne studia, które powstały z inicjatywy SGH Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Kulczyk Investments – pierwsze w Polsce studia MBA zaprojektowane z myślą o młodych przedsiębiorcach.
Sebastian Kulczyk, jeden z inicjatorów przedsięwzięcia, każdego roku ufunduje dwa stypendia, z których jedno będzie przeznaczone dla wybranego finalisty programu mentoringowego InCredibles, a drugie będzie nagrodą w otwartym konkursie. Serdecznie zapraszamy do udziału!
Artykuł Inspirations
Zgłoś swój udział w konkursie!
Zgłoszenia do tegorocznego konkursu można nadsyłać do 20 września 2021 r. wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.
Zobacz więcej

Otrzymujesz  tę wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>