Newsletter Logo Incredible Inspirations grudzień 2021
Drodzy Czytelnicy,

na koniec roku polecamy najciekawsze wydarzenia i treści grudnia – wiele rozmów o wyzwaniach przyszłości, o rozwoju i o niesieniu pomocy. A w nowym roku życzymy Wam tego, co najważniejsze – bliskości ukochanych osób, zdrowia ciała i ducha oraz sukcesów w rozwijaniu talentów i spełnianiu marzeń.
Artykuł Inspirations
Firmament – biznesowa wojna o talenty
Gdzie się podziali utalentowani pracownicy? Jak złowić talenty do firmy i jak nimi zarządzać, by ich nie stracić? Tym razem Jarosław Sroka zaprosił do rozmowy m.in. Olgę Grygier-Siddons (byłą szefową PWC), Michała Mańkowskiego (NaTemat.pl) i Różę Szafranek (HR Hints). Posłuchajcie najciekawszych fragmentów audycji.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Inauguracja MBA for Startups
Poznajcie studentów MBA for Startups, którzy spotkali się, aby zainaugurować pierwszy rok studiów i przy okazji wziąć udział w intensywnych warsztatach integracyjnych z elementami budowania zespołów. Posłuchajcie, co sprawiło, że zdecydowali się na studia MBA for Startups.
Zobacz więcej
DigiTalks o nowoczesnej edukacji
Jaka będzie przyszłość edukacji? Czego uczyć będą się kolejne pokolenia i w jakiej formie? Jowita Michalska z Digital University rozmawiała na ten temat w kolejnym odcinku DigiTalks z prof. Rafałem Mrówką z Katedry Teorii Zarządzania SGH Warsaw School of Economics oraz Jarosławem Sroką z Kulczyk Investments. Polecamy rozmowę.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Nagrody Grand Press wręczone
Za nami 25. edycja konkursu Grand Press, której mecenasem był Kulczyk Investments. Podczas konkursu wręczyliśmy nagrodę specjalną Grand Press 25-lecia, a otrzymał ją Bertold Kittel z Superwizjer TVN. Przedstawiamy wszystkich nagrodzonych we wszystkich kategoriach.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Jutronauci Talks o religii
Dlaczego przestajemy wierzyć w Boga? Jak odchodzenie od religii zmieni rodzinę, społeczeństwo i nasze codziennie wybory? Polecamy rozmowę Kaspra Kalinowskiego z Gazety Wyborczej z teologiem i filozofem, prof. Tomaszem Polakiem, współtwórcą Pracowni Pytań Granicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Partnerem strategicznym Jutronautów jest Sebastian Kulczyk.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Raport z przyszłości o sporcie
Czy sport przetrwa we współczesnych realiach jako część kultury fizycznej i arena zdrowej i sprawiedliwej rywalizacji? Polecamy kolejną audycję z cyklu „Raport z przyszłości”, którego partnerem jest Sebastian Kulczyk.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Tech To The Rescue zmienia świat

„Tech To The Rescue już teraz pomogło 900 tys. osób. To polska inicjatywa, która ma wielkie plany zmienić świat. Właśnie uzyskali fundusze, by rozwijać projekt, który może stać się największą fundacją na świecie”, pisze Gazeta.pl o TTTR – nowym partnerze programu InCredibles. Na początku grudnia nagrodą za Odpowiedzialne Przywództwo TTTR wyróżnił również „Forbes”. Jednym z founderów Tech To The Rescue jest Sebastian Kulczyk.

Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Zapraszamy na Paszporty Polityki
Sebastian Kulczyk po raz kolejny został partnerem głównym Paszportów Polityki, dorocznych nagród kulturalnych wręczanych przez tygodnik „Polityka”. Poza nagrodami w siedmiu głównych kategoriach raz drugi zostanie przyznana nagroda specjalna Kultura Zdalna, której partnerem również jest Sebastian Kulczyk. Nazwiska laureatek i laureatów 29. edycji Paszportów Polityki poznamy podczas gali 18 stycznia 2022 r.
Zobacz więcej
Incredible Inspirations 2021

Otrzymujesz  tę wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>