Newsletter Logo Incredible Inspirations czerwiec 2021
Drodzy Czytelnicy,

15 czerwca do piątej edycji InCredibles dołączył FibriTech – spółka, wykorzystująca technologię dla dobra natury. Misją tej młodej firmy jest tworzenie eko-alternatyw dla plastiku i innych materiałów ropopochodnych. Witamy w gronie InCredibles! A o tym, że warto być w InCredibles dobitnie świadczy umowa między Nevomo – finalistą trzeciej edycji programu, a spółką z Grupy CIECH, w terenie której Nevomo zbuduje pełnoskalowy tor do testowania swojej technologii. 
Artykuł Inspirations
Witamy FibriTech w gronie InCredibles
Nowym finalistą InCredibles 2021 r. została spółka FibriTech – zwycięzca konkursu „Zagraj o mentoring”, zorganizowanego przez Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE. Gratulujemy!
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Firmament – obejrzyj wszystkie odcinki
Polecamy nagrania najciekawszych fragmentów czterech audycji Firmament, które przez ostatnie tygodnie zrealizowaliśmy na antenie Radia 357. Kolejne spotkania w Firmamencie – po wakacjach (od września).
Zobacz więcej
Współpraca Nevomo i CIECH Sarzyna
Nevomo, finalista InCredibles 2019, wydzierżawi od spółki CIECH Sarzyna teren i infrastrukturę, dzięki którym zbuduje najdłuższy w Europie tor do testowania pasywnej lewitacji magnetycznej. Prace ruszą się latem 2021. 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Webinar: „Jak zrobić z siebie przedsiębiorcę?”
30 czerwca zapraszamy na webinar „Jak zrobić z siebie przedsiębiorcę?” odbywający się w ramach 11. edycji Rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie magazynu Brief. Eksperci będą dyskutować o tym, czy przedsiębiorca to przywódca, czy do odniesienia sukcesu niezbędne jest gruntowne wykształcenie oraz na ile ważne jest doświadczenie i nauka metodą prób i błędów.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Jutronauci Talks: Jak pandemia zmienia podróże?
Zapraszamy na rozmowę wpływie pandemii na podróżowanie i potencjalne zmiany w turystyce, którą w ramach Jutronauci Talks Kasper Kalinowski przeprowadził z dr hab. Marią Zowisło, prof. AWF, kierownikiem Zakładu Filozofii i Socjologii Turystyki. Program InCredibles był partnerem wydarzenia.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Homotechnicus. Pokolenie Alfa
Polecamy artykuł o edukacji medialnej, którym Spider’s Web zainicjował nowy cykl reportaży „Homotechnicus. Pokolenie Alfa”. Program InCredibles jest partnerem cyklu.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Czy można się nauczyć przedsiębiorczości?
Jakie umiejętności są najważniejsze dla przedsiębiorcy? Gdzie je zdobywać i szlifować? W artykule MamStartup.pl opowiadają tym m.in. szefowie Biotts i Holo4Labs, finaliści InCredibles.
Zobacz więcej
Incredible Inspirations 2021

Otrzymujesz  tą wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>