Newsletter Logo Incredible Inspirations marzec 2021
Drodzy Czytelnicy,
dobiegła końca czwarta edycja programu mentoringowego InCredibles, którą ze względu na pandemię błyskawicznie dostosowaliśmy do nowych warunków, stawiając na indywidualny mentoring i maksymalne wsparcie dla 10 startupów-finalistów InCredibles 2020. Przeczytajcie, co wydarzyło się podczas tej niezwykle intensywnej edycji programu.
Artykuł Inspirations
Podsumowanie czwartej edycji InCredibles
W ciągu ostatnich 12 miesięcy 10 spółek uczestniczących w InCredibles 2020 skorzystało z blisko 100 godzin indywidualnych i grupowych konsultacji oraz warsztatów z ponad 30 mentorami. Co jeszcze wydarzyło się w ramach czwartej edycji programu?
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Elevator Pitch na finał InCredibles 2020
Czwarta edycja InCredibles, programu mentoringowego Sebastiana Kulczyka, zakończyła się prezentacją uczestniczących w niej startupów i przyznaniem specjalnych nagród przez wiodące fundusze venture capital i kluczowych graczy polskiego ekosystemu startupowego.
Zobacz więcej
Ankieta dla startupów
Zachęcamy do udziału w ankiecie, w której wraz z redakcją MamStartup.pl po raz kolejny pytamy młodych przedsiębiorców o wpływ pandemii na ich biznes. Jej wyniki pozwolą nam opracować treści odpowiadające na najpilniejsze potrzeby startupów.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Wystartowała piąta edycja Jutronautów
A co, jeśli...? Jak będzie wyglądał świat za rok, a jak za 10 lat? Takie pytania stoją przed twórcami 5. edycji programu „Jutronauci 2021: nowa normalność” – wspólnego projektu „Gazety Wyborczej” i Sebastiana Kulczyka.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Udany debiut Genomtec na NewConnect
Genomtec, finalista InCredibles 2018, 17 marca zadebiutował na NewConnect i już w pierwszych minutach notowań kurs akcji spółki wzrósł o +51% w porównaniu do ceny emisyjnej. Z emisji spółka pozyskała 8 mln zł.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Wsparcie edukacyjne dla uczniów
Podopieczni Akademii Szkolnych Talentów wezmą udział w kwietniu w LSE SU Polskie Forum Ekonomiczne 2021, zorganizowanym przez polskich studentów z London School of Economics. AST to program edukacyjny dla dzieci pracowników Grupy CIECH, Autostrady Wielkopolskiej i Autostrady Eksploatacji, zainicjowany w 2018 r. przez Sebastiana Kulczyka. W ramach programu otrzymują m.in .  pomoc od absolwentów najlepszych uczelni w rozwijaniu talentów i wyborze ścieżki edukacyjnej.
Zobacz więcej

Otrzymujesz  tę wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

Kliknij, aby się wypisać