Newsletter Logo Incredible Inspirations kwiecień 2021
Drodzy Czytelnicy,
zapraszamy na najciekawsze tej wiosny wydarzenia środowiska startupowego, których partnerem jest program InCredibles. I przypominamy – to już ostatni dzwonek, by aplikować do konkursu „Zagraj o mentoring”. Nagroda warta jest wysiłku – jest nią udział w programie mentoringowym Sebastiana Kulczyka.
 
Artykuł Inspirations
Zagraj o mentoring InCredibles!
Jeszcze tylko do 30 kwietnia innowacyjne startupy mogą zgłaszać się do konkursu „Zagraj o mentoring”, w którym nagrodąÂ główną jest uczestnictwo w programie InCredibles Sebastiana Kulczyka. Konkurs organizuje inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Inauguracja Orzeł Innowacji 2021
DebatąÂ ekspertów „Gdzie się podziały jednorożce? Startupy w Polsce – bilans dziesięciolecia” redakcja „Rzeczpospolitej” zainaugurowała 7. edycję konkursu Orzeł Innowacji. Program InCredibles jest partnerem strategicznym konkursu.
Zobacz więcej
Debata „Technologie w edukacji”
29 kwietnia zapraszamy na debatę „Technologie w edukacji – przyszłość i bariery”, która zainauguruje prace nad wspólnym raportem Startup Poland i programu InCredibles „Edu Tech”, a tym samym otworzy dyskusję o edukacji przyszłości i przeszkodach we wdrażaniu nowych technologii w tym segmencie.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Polish Tech Day 2021
Zapraszamy 28 maja na konferencję Polish Tech Day 2021, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Technology and Impact”. Jej celem jest przyjrzenie się, jak technologię wykorzystać zarówno dla zysku, jak i wyższego dobra. Konferencji towarzyszyć będzie kolejna edycja konkursu dla startupów Pitch to London.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Pho3nix wspiera polskich sportowców w walce o medale
Ponad milion złotych przeznaczy Pho3nix Foundation Sebastiana Kulczyka na Pho3nix Athletes Program. To dodatkowa forma wsparcia sportowców, walczących w tym roku o olimpijskie kwalifikacje. Patronat nad programem objąłÂ Polski Komitet Olimpijski.
Zobacz więcej

Otrzymujesz  tę wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

Kliknij, aby się wypisać