Newsletter Logo Incredible Inspirations styczeń 2021
Drodzy Czytelnicy,

Styczeń to miesiąc podsumowań, zakończeń sezonu i finałów. Szczególnie gorąco zapraszamy do aktywnego udziału w 29. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku o bezpieczeństwo 120 tysięcy młodych wolontariuszy zadba Grupa CIECH.
Artykuł Inspirations
InCredibles podsumowują 2020 r.
Pandemia sprawiła, że startupy musiały zmierzyć się z wyzwaniami, z jakimi nigdy wcześniej nie miały do czynienia. MamStartup.pl zapytał spółki, jak sobie z nimi poradziły i jak oceniają rok 2020 r.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Paszporty Polityki 2020 rozdane
Artur Liebhart, dyrektor Millennium Docs Against Gravity, otrzymał nagrodę specjalną „Kultura zdalna”, którą ufundował Sebastian Kulczyk, partner główny Paszportów Polityki. Kto otrzymał nagrodę w pozostałych kategoriach?
Zobacz więcej
Wystartowało wirtualne biuro prasowe InCredibles
Biuro prasowe InCredibles to nie tylko baza kontaktów i wiedzy na temat spółek uczestniczących w programie, ale także szybszy i łatwiejszy dostęp spółek do szeroko rozumianego ekosystemu startupowego.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Jutronauci 2020 – finał edycji specjalnej
Dobiegła końca edycja specjalna programu Jutronauci. W jej ramach opublikowano ponad 100 artykułów i podcastów, wydano dodatek specjalny oraz wyjątkową książkę "Jutro jest teraz".
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
CIECH gra razem z WOŚP
W najbliższą niedzielę zapraszamy na 29. finał WOŚP! 250 tys. maseczek ochronnych FFP2 wyprodukowanych przez CIECH trafiły już do organizatorów i będą chronić 120 tys. wolontariuszy Orkiestry. Zobacz jak powstają maseczki CIECH.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Strategie dynamicznego przywództwa
Zarządzający spółek czwartej i piątej edycji InCredibles wzięli udział w warsztacie „Incredible leadership bootcamp”, przygotowanym we współpracy z Digital University.
Zobacz więcej

Otrzymujesz  tą wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>