Newsletter Logo Incredible Inspirations luty 2021
Drodzy Czytelnicy,

Drodzy Czytelnicy,

finaliści programu InCredibles poza kompleksowym wsparciem ponad 100 mentorów oraz udziałem w warsztatach, konferencjach i indywidualnych konsultacjach, mogą również liczyć na pomoc we wdrożeniach swoich rozwiązań. Z takiej szansy skorzystał Skriware, który w lutym wdrożył w szkole w Puszczykowie SkriLab – nowoczesne laboratorium edukacyjne.
Artykuł Inspirations
SkriLab w szkole w Puszczykowie
Skriware dzięki wsparciu Sebastiana Kulczyka wdrożył w Szkole Podstawowej nr 2 w Puszczykowie SkriLab, czyli nowoczesne laboratorium edukacyjne oparte na technologii druku 3D, robotyce i programowaniu. Przeczytaj relację z wdrożenia.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Wyzwanie SUB7 i SUB8
Czworo najbardziej utytułowanych sportowców w historii triathlonu zamierza podjąć próbę przekroczenia granic ludzkich możliwości i pobić rekord mężczyzn i kobiet w triathlonie na dystansie Ironmana. Partnerem projektu jest Sebastian Kulczyk i jego Pho3nix Foundation.
Zobacz więcej
Sukces akcji #Pho3nixDlaWOSP
Ponad milion złotych przekazała WOŚP fundacja Pho3nix Sebastiana Kulczyka w ramach akcji #Pho3nixDlaWOSP. Fundacja zachęcała do ćwiczeń i wstawiania sportowych zdjęć i filmów na portale społecznościowe z oznaczeniem #Pho3nixDlaWOSP. Za każdy taki wpis wpłacała 1 PLN na konto WOŚP.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
#50Kreatywnych z InCredibles
Wystartowała 11. edycja rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie magazynu Brief.pl. W tym roku program InCredibles jest partnerem rankingu. Zapraszamy do obejrzenia debaty inauguracyjnej.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
UCL Leaders: Poland in a Global World
Zapraszamy na konferencję online UCL Leaders: Poland in a Global World, której sponsorem jest program InCredibles. Konferencja, organizowana od 5 lat przez stowarzyszenie polskich studentów na University College London, w tym roku skoncentruje się na długoterminowych skutkach pandemii Covid-19 w naszym społeczeństwie.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Pracowity początek roku u InCredibles
Spółki InCredibles odnotowują kolejne sukcesy. Oto, co wydarzyło się u Skriware, Bioceltix, Billon, Biotts, QNA Technology.
Zobacz więcej

Otrzymujesz  tą wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>