Newsletter Logo Incredible Inspirations grudzień 2020
Drodzy InCredibles,

Rok przełomu. Nie tylko z powodu pandemii oraz milionów ludzkich dramatów. Świat, jaki dotąd znaliśmy i rozumieliśmy, wskoczył nagle na superszybkie tory. Nowa normalność uwolniła kolejny fragment nieobliczalnego cyfrowego potencjału oraz przepisy na nową pracę, zdrowie, edukację, długowieczność, dobrobyt i zrównoważony wzrost.

Co zostało po staremu? Uniwersalne wartości, które od wieków czynią nasze życie lepszym, mądrzejszym i odpowiedzialnym. Do wielu z nas dotarło, że nawet najbardziej postępowa firma, to nie komputery, szyldy, biura i sterty uchwał, a ludzie, którzy tworzą, dzielą się wiedzą, doświadczeniem, ale przede wszystkim entuzjazmem, szacunkiem dla innych, zespołowym apetytem sięgania do gwiazd.

To był rok czwartej edycji naszego programu mentorskiego InCredibles dla młodych przedsiębiorców. Z oczywistych powodów na nowo musieliśmy rozpisać program i harmonogram działań, zweryfikować plan podróży, konferencji i warsztatów.

Co zostało po staremu? Szacunek dla Waszej pracy i dorobku oraz motywacja do ciągłego doskonalenia naszego projektu. Cały czas uczymy się Was uważnie słuchać oraz dobierać najlepszych mentorów. Wspólnie przerabiamy dziesiątki studiów przypadków, przecieramy szlaki do nowych klientów, referencyjnych wdrożeń oraz inwestorów.

Dziękujemy za Waszą otwartość, partnerską empatię, biznesową wyobraźnię, które na pewno zagospodarujemy w realizacji kolejnych edycji InCredibles for Startups.

Mam nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli cieszyć się swoim towarzystwem oraz wspólną pracą i zabawą. Bądźmy ludźmi, którzy zostawią po sobie świat lepszym niż go zastali. A tymczasem wspierajmy się, pamiętajmy o sobie i dzielmy wszystkim, co mamy. I to nie tylko od święta.

Wolnego od trosk Nowego Roku!


Sebastian Kulczyk
 

*****************************************************************************************************

Przedstawiamy 12 najważniejszych wydarzeń Incredible Inspirations na 12 miesięcy 2020 roku. Zapraszamy do lektury!

Artykuł Inspirations
Edycja specjalna Jutronautów
W tym roku do edycji specjalnej programu organizatorzy – „Gazeta Wyborcza” i Sebastian Kulczyk – zaprosili Jutronautów z poprzednich trzech edycji. W dziesiątkach artykułów, wywiadów i podcastów próbują oni przewidzieć, jaki będzie świat po pandemii.
 
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Raport „Polak w internecie”
Jak Polacy pozyskują informacje w internecie, czy je weryfikują, czy są podatni na fake newsy? Na te pytania odpowiada raport „Polak w internecie” przygotowany przez Incredible Inspirations Sebastiana Kulczyka, Grupę naTemat oraz Publicis Groupe.
Zobacz więcej
Start Incredible Academy
Ideą programu InCredibles zawsze było odpowiadanie na realne potrzeby startupów, dlatego tegoroczna formuła musiała ulec zmianie. Wraz z mentorami InCredibles stworzyliśmy Incredible Academy jako merytoryczne wsparcie dla startupów w czasie nadzwyczajnej sytuacji pandemii.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Projekt 21
Przeczytaj cykl 21 artykułów, w których wraz z redakcją NaTemat.pl zastanawiamy się, jak świat, Polska i nasza rzeczywistość będą wyglądały „po koronawirusie”.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
6 finalistów Incredibles podczas European Tech & Start-up Challenge
Na European Tech and Start-up Days 2020, której partnerem głównym był program InCredibles wystąpiło ponad 100 prelegentów i zaprezentowało się blisko 250 firm. W konkursie towarzyszącym wydarzeniu wyłoniono sześciu nowych finalistów InCredibles.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Y. N. Harari na Masters & Robots 2020
Program InCredibles był partnerem strategicznym konferencji Masters & Robots, podczas której kilkudziesięciu ekspertów z całego świata dyskutowało o zmieniającym się pod wpływem technologii świecie. Gwiazdą konferencji był Yuval Noah Harari.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Business Insider Global Trends Festival – 3 finalistów Incredibles
Handerek Technologies, Molecule.One oraz Therapify to startupy wyłonione do programu Sebastiana Kulczyka podczas konferencji Business Insider Global Trends Festival.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Cykl reportaży #Homotechnicus
#Homotechnicus to cykl reportaży Spider’s Web i InCredibles o ludziach zaplątanych w świat technologii. Dwa pierwsze artykuły dotyczą syntetycznych kradzieży tożsamości oraz tego, jak technologie pomagają radzić sobie z niepokojem, spowodowanym pandemią.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Podcasty jesiennej Incredible Academy
Blisko 35 tysięcy razy odtworzono podcasty, które powstały jesienią w ramach Incredible Academy. Mentorzy programu InCredibles dzielili się w nich ze startupami wiedzą w zakresie finansowania biznesu, rekrutacji i zarządzania zespołem, organizacji zdalnej pracy oraz pozyskiwania klientów i sprzedaży swoich usług lub produktów w sieci.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Raport „Cztery pokolenia w jednej firmie”
O tym, jakie konsekwencje dla organizacji niesie duża różnorodność demograficzna pracowników opowiada raport Kamila Matuszczyka i Incredible Inspirations o zderzeniu kilku pokoleń na rynku pracy.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Premiera książki „Jutro jest teraz”
Książka „Jutro jest teraz”, której mecenasem jest Sebastian Kulczyk, a patronem Incredible Inspirations, to zbiór najciekawszych tekstów Jutronautów o szoku, jaki przeżyliśmy w związku z pandemią, i o tym, jak staramy się oswoić i poukładać na nowo rzeczywistość.
Zobacz więcej
Artykuł Inspirations
Sukces drugiego sezonu „Śledztwa Pisma”
Drugi sezon „Śledztwa Pisma” zdobył nagrodę Grand Press 2020 w kategorii Reportaż Radiowy. Wydawcą tego pierwszego w Polsce reporterskiego serialu podcastowego jest Fundacja Pismo, a mecenasem – Sebastian Kulczyk.
Zobacz więcej
Incredible Inspirations 2020

Otrzymujesz  tą wiadomość, ponieważ jesteś subskrybentem newslettera Incredible Inspirations wydawanego przez  Kulczyk Investments S.A., 35 Avenue Monterey, L-2163 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg , NIP: LU22524979.

<resignlink>Kliknij, aby się wypisać</resignlink>