Online MBA for Startups

Pierwsze w Polsce dwuletnie studia online MBA stworzone przez SGH Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Kulczyk Investments dla startupów i młodych przedsiębiorców. Wyjątkową formułę projektu oparto na połączeniu najwyższej klasy wiedzy akademickiej z programem mentorskim InCredibles Sebastiana Kulczyka i platformą networkingową, dzięki której słuchacze będą mogli nawiązać kontakt z przyszłymi partnerami, klientami oraz inwestorami. Czytaj dalej

W ramach studiów, które rozpoczną się w listopadzie 2021 r. uczestnicy wezmą udział w ponad 600 godz. zajęć prowadzonych przez najlepszych pracowników naukowych SGH i uczelni partnerskich programu, a także przedsiębiorców, menedżerów i uznanych praktyków. Partnerem studiów jest prestiżowa szkoła biznesu Carlson School of Management przy Uniwersytecie Minnesoty.

MBA for Startups – spotkanie z twórcami Tutlo

Młodzi przedsiębiorcy szukają rozwiązań, łączących wiedzę akademicką z doświadczeniem praktyków biznesu oraz wsparciem mentorów. Studenci MBA for Startups spotkali się z twórcami Tutlo, by dowiedzieć się, jak proces tworzenia modelu biznesowego startupu wygląda w praktyce.

zobacz artykuł