Jutronauci

Projekt organizowany od 2017 r. przez „Gazetę Wyborczą” w partnerstwie z Sebastianem Kulczykiem. Jutronauci to wyjątkowe umysły naszych czasów. To ludzie, którzy swoją pracą, osiągnięciami i pasjami mierzą się z najważniejszymi pytaniami stojącymi przed naszą cywilizacją – dokąd prowadzi nas postęp technologiczny i kim będzie człowiek przyszłości. Czytaj dalej

Poprzez cykl artykułów oraz spotkań i debat projekt prezentuje sylwetki Jutronautów i nagłaśnia wyzwania stojące przed ludzkością. W ramach projektu odbywa się również konkurs stypendialny „Bilet za horyzont”, w ramach którego zwycięzcy biorą udział w indywidualnych sesjach mentoringowych z wybranymi ekspertami oraz otrzymują cenne nagrody.

Wielki finał Jutronautów 2019

Ludzie jutra – jutronauci, czyli twórcy nowoczesnych rozwiązań i zainteresowani tym, co nas czeka, spotkali się w sobotę, 23 listopada w Google Campus na warszawskiej Pradze, by dyskutować o wyzwaniach przyszłości. Podczas finału wspólnego programu „Gazety Wyborczej” i Sebastiana Kulczyka rozstrzygnięto konkurs „Bilet za horyzont”.

zobacz artykuł

„Bilet za horyzont” – zapraszamy na finał Jutronautów

"Jutronauci" to unikalny program, organizowany dzięki współpracy „Gazety Wyborczej” z Sebastianem Kulczykiem, w którym ludzie jutra opowiadają o przyszłości i o najważniejszych wyzwaniach, jakie ona niesie. W ramach programu organizowany jest konkurs stypendialny "Bilet za horyzont". Jego wyniki poznamy 23 listopada podczas finału "Jutronautów" w Warszawie.

zobacz artykuł