Jutronauci 2020

Projekt organizowany od 2017 r. przez „Gazetę Wyborczą” w partnerstwie z Sebastianem Kulczykiem. Jutronauci to wyjątkowe umysły naszych czasów. To ludzie, którzy swoją pracą, osiągnięciami i pasjami mierzą się z najważniejszymi pytaniami stojącymi przed naszą cywilizacją – dokąd prowadzi nas postęp technologiczny i kim będzie człowiek przyszłości. Czytaj dalej

Poprzez cykl artykułów oraz spotkań i debat projekt prezentuje sylwetki Jutronautów i nagłaśnia wyzwania stojące przed ludzkością. W ramach projektu odbywa się również konkurs stypendialny „Bilet za horyzont”, w ramach którego zwycięzcy biorą udział w indywidualnych sesjach mentoringowych z wybranymi ekspertami oraz otrzymują cenne nagrody.

Premiera książki Jutronautów „Jutro jest teraz”

12 listopada 2020 r. premierę ma książka "Jutro jest teraz", której mecenasem jest Sebastian Kulczyk, a patronem Incredible Inspirations. To zbiór najciekawszych rozmów i tekstów Jutronautów o szoku, jaki przeżyliśmy w związku z pandemią, i o tym, jak staramy się oswoić i poukładać na nowo rzeczywistość.

zobacz artykuł

Jutronauci 2020: edycja specjalna

Organizatorzy – Gazeta Wyborcza i Sebastian Kulczyk – zaprosili do niej Jutronautów z poprzednich trzech edycji, by spróbowali przewidzieć, jaki będzie świat po pandemii. Zapraszamy do inspirującej lektury.

zobacz artykuł