Aktualności

Wystartował konkurs inQUBE i InCredibles „Zagraj o mentoring”

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz program mentoringowy InCredibles Sebastiana Kulczyka, zapraszają startupy do udziału w piątej edycji konkursu „Zagraj o mentoring”. Zwycięzca nagrody głównej weźmie udział programie mentoringowym InCredibles.

zobacz artykuł

Pho3nix Foundation wspiera polskich sportowców w walce o medale

Ponad milion złotych na Pho3nix Athletes Program przeznaczy założona przez Sebastiana Kulczyka Pho3nix Foundation. Będzie to dodatkowa forma wsparcia sportowców walczących jeszcze w tym roku o olimpijskie kwalifikacje. Projekt adresowany jest do wrażliwych społecznie, młodych i utalentowanych zawodników, którzy mają już udokumentowane sukcesy na poziomie mistrzowskim w sporcie wyczynowym. Patronat nad programem objął Polski Komitet Olimpijski.

zobacz artykuł

Nowa normalność – wystartowała piąta edycja Jutronautów

Co by było, gdyby...? A co, jeśli...? Jak będzie wyglądał świat, za rok, a jak za 10 lat? Takie pytania stoją przed twórcami 5. edycji programu pt. „Jutronauci 2021: nowa normalność”. W jej ramach dziennikarze „Gazety Wyborczej” wraz z zaproszonymi gośćmi – ekspertami i wizjonerami – będą tworzyć scenariusze post-covidowej przyszłości. Partnerem strategicznym projektu jest Sebastian Kulczyk.

zobacz artykuł